Këshillë

Tass Plus, 40 ml | Me dyll blete për kujdesin e putrave & te hundes

50205c
Produkt me dyll blete për të mbrojtur putrat dhe hundët. Shumë efikas kur aplikohet në pjesët e plasaritura.

1 000,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
paw_control
Kujdesi i putrave Zbut, mbron putrat dhe hundën
natural_composition
Përbërës natyralë - Me dyll blete, dyll natyral i prodhuar nga mjalti i bletëve

Kujdesi afatgjatë për putrat dhe hundën e kafshëve tuaja

Putrat dhe hunda e qenit janë një nga pjesët më të ndjeshme të trupit të tyre. Prandaj është shumë e rëndësishme që të kujdeseni mirë për to si në dimër ashtu edhe në verë. Për t'i mbrojtur, aplikoni Tass Plus pas shëtitjes. E bërë me dyll blete, qetëson dhe ofron mbrojtje afatgjatë.

PËRBËRËSIT: Petrolatum album, dylli i bletës (5%), glicerinë, aroma.

Kujdesi i putrave
Përbërësit natyralë

Verat e nxehta dhe dimrat e ftohtë

Asfalti, druri dhe rëra mund të nxehen shumë gjatë muajve të verës. Ata thithin nxehtësinë nga dielli dhe mund të qëndrojnë të ngrohtë për orë të tëra. Kur ecni me qenin gjatë vapës së verës, përpiquni të qëndroni në zona me bar dhe kur ktheheni në shtëpi, pastroni putrat e qenit tuaj me ujë dhe përdorni Tass Plus. Ekziston një rregull prej 7 sekondash: shtypni pjesën e pasme të dorës në asfalt për 7 sekonda. Nëse është shumë nxehtë për ju, është shumë nxehtë për putrat e qenit tuaj.

Gjatë dimrit bora dhe akulli mbërthehen mes putrave dhe mund të shkaktojnë parehati. Putra e thatë mund të shkaktojnë probleme; kripa e rrugës i bën putrat të thata me plasaritje si dhe të forta . Lubrifikoni rregullisht me Tass Plus për të mbajtur putrat në gjendje të mirë. Nëse do të qëndroni jashtë për një kohë të gjatë, aplikoni një shtresë krem shtesë.

Si përdoret?

Hapi 1

Pasi keni shëtitur qenin tuaj, pastroni putrat me ujë.

Hapi 2

Thajini me një peshqir.

Hapi 3

Aplikoni Tass Plus në putrat e thara dhe fërkojeni. I mban putrat të buta dhe të mbrojtura.

Hapi 4

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Clicker, 1 pce | Aksesori thelbësor për trajnim

Një mjet që mund ta bëjë trajnimin përforcues më efikas

700,00 Lekë

Këshillë

1 600,00 Lekë

Boll, S | Top gome që kërcen

E shkëlqyeshme për lojëra tërheqëse që zgjasin

900,00 Lekë

Formulë e balancuar dhe përbërës me cilësi të lartë.

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal