Sterilised Mini, 2 kg | Ushqim i plotë, me proteina të larta për mirëmbajtjen e gjendjes së trupit

471543c
Sterilised Mini është një recetë me nivel të ulët energjie, përmbajtje të lartë proteinash dhe L-karnitinë për të ndihmuar metabolizmin. Recetë e rregulluar për të mbështetur nevojat e racave të vogla dhe të vogla të sterilizuara me një madhësi më të vogël krokete.

2 700,00 Lekë

(1 350,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
energy_control
Kontrolli i energjisë – Përmbajtje e ulët yndyre për menaxhim më të mirë të peshës
l_carnitine
L-Carnitine - Mbështet menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor

Krijuar posaçërisht për qentë e vegjël dhe mini të sterilizuar

Sterilised Mini përmban përqindje të lartë të proteinave cilësore të pulës dhe një sasi më të vogël yndyre. Ky kombinim i përbërësve ndihmon në menaxhimin e peshës.

Kontrolli i energjisë
L-Carnitine

Formula e bazuar në:

Pulë
Mini i sterilizuar është i përsosur për:
Product detail icon Sterilizuar
Product detail icon Aktivitet normal
Product detail icon Pak aktivë
Product detail icon Rracë e vogël
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 17870 IU/kg, vitaminë D3 1620 IU/kg, vitaminë E 500 mg/kg, vitaminë C 200 mg/kg, 3b103 (hekur) 201 mg/kg, 3b202 (jod) 3.13 mg/kg, (Bakër) 7.5 mg/kg, 3b502 (mangan) 62.5 mg/kg, 3b605 (zink) 108 mg/kg, 3b607 (zink) 12 mg/kg, 3b801 (selen) 0.2 mg/kg, L-car kg, beta-karoten 1 mg/kg; Antioksidantë: tokoferolet; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

Mish pule, misër, oriz, grurë, fibra vegjetale, yndyrë shtazore, fara liri, minerale, salmoni, proteina shtazore të hidrolizuara, maja birre, vaj salmoni, frukto-oligosakaride (0.3%), vezë të thata të plota, lecithin, algat e detit, Tagetes.

shkarko skedarin pdf me tabelën e ushqimit
28.0%
Proteinë
81%
Proteinë shtazore

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Sterilised Mini!

Kontrolli i energjisë
1 / 6
Kontrolli i energjisë

Përmbajtja e moderuar e kalorive për menaxhim më të lehtë të peshës.

L-carnitin
2 / 6
L-carnitin

L-carnitine mbështet menaxhimin e peshës me eliminimin e indit dhjamor.

Fructo-oligosaccharides
3 / 6
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Clinoptilolite
4 / 6
Clinoptilolite

Mineral që mbështet qëndrueshmërinë e jashtëqitjes dhe kontribuon në një tretje optimale.

Fibër optimale
5 / 6
Fibër optimale

Përmbajtja optimale e fibrave për të kënaqur oreksin me më pak kalori.

Mbështetja e imunitetit
6 / 6
Mbështetja e imunitetit

Me beta-karoten dhe vaj salmoni si burim i acideve yndyrore Omega-3 për të mbështetur një sistem të shëndetshëm imunitar.

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal