Schampo, 1 L | Shampo e butë me vaj kokosi dhe vaj ulliri

501131c
Shampo kuajsh me vaj kokosi.

4 000,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
natural_composition
Përbërësit natyralë - Formulë e butë pa ngjyrues apo paraben
shiny_coat_dog
Gëzof i shëndrritshëm - Formulë ushqyese me vaj kokosi dhe ulliri

Shampo e butë për kuajt

Produkt për higjienën e jashtme pa paraben ose ngjyrues - ju ndihmon të kujdeseni për pallton e kalit tuaj me përbërës të butë dhe natyralë.

Kjo formulë e butë dhe ushqyese e lë pallton të butë dhe me shkëlqim falë vajit të kokosit dhe ullirit. Prodhuar në jug të Francës duke përdorur një metodë tradicionale nga Marseja, ky shampo bazohet në copra dhe ka një aromë natyrale bimore. Gjithashtu, pema e çajit ndihmon në lehtësimin e irritimeve të lëkurës.

PËRBËRJA: ujë, vaj kokosi, vaj ulliri, glicerinë, çaj (Melaleuca alternifolia), eukalipt (Eucalyptus globulus), livando (Lavandula angustifolia), rozmarinë (Rosmarinus officinalis), bar limoni (Cymbopogonsylsium), alkolide.

Përbërës natyralë
Gëzof i shëndritshëm

Rekomandimet

Use 1 to 2 times a week. Low usage rate due to the concentrated formula.

Keep out of reach of children, in a ventilated place between 5°C and 30°C.

In case of a cutaneous reaction on hypersensitive skin, stop using the product immediately.

For external animal use only!

Si të përdoret?

Hapi 1

Përgatitni një përzierje prej 20 ml shampo në 2 litra ujë të vakët.

Hapi 2

Lagni tërësisht gëzofin e kalit me ujë të vakët, më pas aplikojeni përzierjen e ujit dhe shampon në të gjithë trupin.

Hapi 3

Masazhoni butësisht gëzofin . Lëreni për 5 minuta.

Hapi 4

Më pas, shpëlajeni me bollëk dhe tërësisht.

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal