Portable Bowl, 1 pce | Enë najloni e palosshme

50251c
Enë e palosshme për kafshët shtëpiake, i bërë nga najloni.

700,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
easy_to_clean
Lehtësisht e pastrueshme - Lahet në lavatrice
2_sizes
2 madhësi

Enë e palosshme për kafshë shtëpiake

Enë ne formë tasi, i bërë nga material najlonit, i qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji.

Zgjidhje e shkëlqyeshme për të ushqyer katër putroshin tuaj ose për t'i dhënë ujë për të pirë gjatë udhëtimeve, kampeve, gjatë shëtitjeve ose ngjarjeve sportive të kafshëve shtëpiake. Mund të mbajë ujë ose ushqim.

Lehtësisht i pastrueshëm
2 madhësi

I lehtë per tu përdorur

Paloseni enën në gjysmë dhe mbylleni me zinxhir në mënyrë që ta ruani lehtësisht në çantë, xhep ose në makinë.

Hapni zinxhirin dhe bëni gati enën për përdorim.

Produkt i lehtë për t'u pastruar pasi lahet në makinë larëse.

Mund të varet për tu tharë.

Dimensions

E VOGLA

14 x 12 x 9 cm.

Kapaciteti 1 L.

Kapaciteti llogaritet nga vëllimi total.

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal