Paus, black S | Shtrat komod drejtkëndor me përmasa të vogla

50322c
Shtrati i butë dhe komod, në tre madhësi të ndryshme për të zgjedhur, në varësi të madhësisë dhe racës.

3 700,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
easy_to_clean
Lehtësisht e pastrueshme - Lahet në lavatriçe
3_sizes
3 madhësi - Vjen në tre madhësi - e vogël, e mesme dhe e madhe

Shtrat për kafshën tuaj shtëpiake

Paus është një shtrat për kafshë shtëpiake, alternativë e rehatshme ndaj shportave tradicionale dhe të modës së vjetër.

Shtretërit tanë Paus, janë një opsion super i butë dhe komod për pronarët e kafshëve shtëpiake, që duan t'i japin kafshës së tyre një vend të rehatshëm për të fjetur, për të bërë një sy gjumë të shkurtër ose thjesht për të pushuar pas një shëtitjeje të gjatë. Shtretërit kanë një anë të poshtme, për ta bërë më të lehtë hyrjen ose daljen e qenëve dhe maceve.

Materiali:

Shtresa e jashtme: 100% poliestër.

Mbushja: 100% fibër tapicerie poliestër.

Lehtësisht i pastrueshëm
3 madhësi

Larja e shtratit tuaj Paus është më e lehtë nga sa mendoni

Lahet në lavatriçe në 30ºC.

Mos përdorni zbardhues me klor, mund të dëmtojë materialin.

Thajeni në një sipërfaqe të sheshtë, shmangni përdorimin e tharësit.

Available sizes

SMALL

64 x 54 x 15 cm

MEDIUM

74 x 64 x 18 cm

LARGE

84 x 74 x 23 cm

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal