Hoof Brush, 1 pce | Furçë plastike për thundra, me enë të dobishme të mbyllshme

50099c
Furçë e butë për aplikim pomadash, me kapak për kujdesin e thundrës.

400,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi

Furçë për kujdesin e thundrës së kalit

Furçë thundrash me qime të buta sintetike që do t'ju lejojë të aplikoni lehtësisht pomadën.

Diametri i furçës ju lejon të dozoni lehtësisht pomadën dhe ta përhapni atë në mënyrë të barabartë në thundrën e kalit tuaj. Lehtë për t'u pastruar për përdorim të radhës dhe lehtësisht e ruajtshme - pasi të aplikohet pomada vendoseni kapakun në mënyrë që furça të kullojë pa derdhur pomadën në dysheme ose rroba.

Diametri i furçës: 3 cm

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal