Hoof Blond, 5 L | Pomadë thundrash me një përzierje vajrash ushqyes dhe natyralë

50102c
Pomadë blond- balsam natyral për mirëmbajtjen e thundrave të thata.

8 900,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
natural_composition
Përbërësit natyralë - Përbërja natyrale

Ushqen dhe hidraton thundrat e thata dhe të brishta

Përzierja ei substancave yndyrore të pasura me acide yndyrore të pangopura dhe me vitamina A, D3, E, në pastruesit e radikalëve të lirë përgjegjës për plakjen e parakohshme të lëkurës dhe shtojcave.

Kjo pomadë kombinon një përzierje vajrash dhe yndyrash 100% natyrale: vajra avokado, jojoba, dafine dhe lanolinë. Falë përbërjes së tij natyrale, ky balsam natyral thundrash ushqen, hidraton dhe forcon bririn e thundrave të thata dhe të thërrmueshme. Hidraton butësinë që krijohet nën thundër dhe nxit rritjen e bririt. Balsami depërton shpejt pa yndyrë ndërsa përbën një barrierë mbrojtëse.Kjo përzierje e pasur me omega 3 dhe vitamina A, D3 dhe E, lejon ruajtjen e një thundre të shëndoshë dhe cilësore.

PËRBËRJA: vajra dhe yndyrna natyrale: avokado, jojoba, gjethe dafine, lanolinë.

Përbërës natyralë

Këshilla për përdorimin

Aplikojeni rregullisht në të gjithë thundrën duke përdorur një furçë, në pjesët e buta poshtë thundrës dhe në bazën e thundrës para dhe pas aktivitetit.

Në zonat agresive aplikoni 1 deri në 2 herë në ditë derisa të arrihet rezultati i dëshiruar. Në mungesë të aktivitetit apo lëvizshmërisë, aplikoni balsamin të paktën tre herë në javë për mirëmbajtje optimale.

Mbajeni larg të ftohtit dhe nxehtësisë. Produkt i përdorshëm në aktivitete me intensitet. Produkti i rezervuar rreptësisht për përdorim të jashtëm.

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal