Green Tea Deo, 750 g | Aromatizues për rërën e maces

50162c
Aromatizues për rërën e maces me aromë çaji jeshil të freskët, produkt me bazë minerale që përthith aromat.

1 600,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi

Aromatizues për rërën e maces

Çaji jeshil Deo redukton rritjen e baktereve në mbeturinat e maces, duke neutralizuar kështu aromat e këqija dhe formimin e amoniakut.

Zgjat veprimin e mbeturinave duke përthithur lagështinë e tepërt, por gjithashtu freskon atmosferën përreth për një mjedis pa erë.

Përbërësit: kripëra minerale, miell, parfume.

Përdorimi

Spërkateni në mënyrë të barabartë në fund të kutisë së mbeturinave.

Hidhni mbeturinat mbi pluhur.

Mbajtja e mbeturinave të thata (pastrimi i rregullt) zgjat efektivitetin e produktit.

Deodorizon 20 kg mbeturina.

Mbajeni larg fëmijëve.

Formulë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal