Glans, 500 ml | Spray për flokë të butë dhe me shkëlqim tek kuajt

50183c
Sprej zbutës ideal për mirëmbajtjen e flokëve dhe bishtit të kuajve.

2 500,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
natural_composition
Përbërësit natyralë - Formula natyrale dhe hipoalergjike

Spraj me vaj nga pema e çajit

Spraj zbutës për qimet e kalit. Ideale për mirëmbajtjen e flokëve dhe bishtit të kuajve.

Ky llak shumë i butë i vajit të pemës së çajit ka veti rigjeneruese. Me aromën e lehtë dhe të këndshme, sjell butësi dhe shkëlqim në flokët e kalit. Një produkt ideal për t'u përdorur gjatë përgatitjes së kuajve.

PËRBËRJA: ujë, propilen glikol, polisorbat 20, amodimetikoni, tridenth-12, parfum, klorur cetrimonium, Melaleuca, Eucalyptus globulus (eukalipt i zakonshëm), Rosmarinus officinalis (rozmarinë), Lavandula m.

Përbërës natyralë

Këshilla për përdorimin

Hapi 1

Spërkateni në flokë dhe bisht dhe shpërndajeni produktin me dorë në të gjithë gjatësinë.

Hapi 2

Lëreni të veprojë për disa minuta.

Hapi 3

Krihini flokët e kalit me një krehër ose furçë për t'i zhbërë.

Hapi 4

Produkti i rezervuar vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve. Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 30°C. Në rast të reaksionit të lëkurës ose mbindjeshmërisë, ndaloni menjëherë përdorimin e produktit.

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal