Exclusive Lyster Care, 2 kg | Kroketa të shijshme për macet aktive ose me lëkurë dhe gëzof të ndjeshëm

471650c
Exclusive Lyster Care është një recetë me përmbajtje të lartë energjie, për macet me lëkurë të ndjeshme dhe kërkesa më të larta për energji.

2 800,00 Lekë

(1 400,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
healthy_shiny_coat
Lëkurë & gëzof - Me yndyrë të lartë dhe acide yndyrore për lëkurë dhe gëzof të shëndetshëm
energy_plus
Energji + - Përmbajtja e lartë e yndyrës për të plotësuar nevojat e larta të energjisë

Ushqim për macet me lëkurë të ndjeshme ose me kërkesa më të larta energjie

Exclusive Lyster Care përmban një kombinim përbërësish për të mbështetur gjendjen e lëkurës dhe shtresës së saj. E pasuruar me bakër për të ruajtur dhe gjallëruar gëzofin.

Lëkurë & Gëzof
Enrgji +

Formula e bazuar në:

Pulë

Exclusive Lyster Care është perfekt për:

Product detail icon Lëkurë & gëzof
Product detail icon
Product detail icon Nevoja të larta enrgjie
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 30000 IU/kg, vitaminë D3 1500 IU/kg, vitaminë E 150 mg/kg, 3b103 (hekur) 75 mg/kg, 3b202 (jod) 2 mg/kg, 3b405 (bakër) 10 , 3b502 (Mangan) 86 mg/kg, 3b605 (Zink) 97,5 mg/kg, 3b802 (Selen) 0,3 mg/kg; Antioksidantë; Aditivët teknologjikë: Klinoptilolit me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

Mish pule, yndyrë shtazore, oriz, misër, gluten misri, grurë, proteina shtazore të hidrolizuara, fibra vegjetale (2%), maja birre, salmoni, vaj salmoni, minerale, vezë të thata të plota, frukto-oligosakaride (0.3%), lecitinë (0.1 %), yucca (125 mg/kg).

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Exclusive Lyster Care!

1 / 5

Nivelet optimale të acideve yndyrore Omega-3 dhe Omega-6 për të mbështetur gjendjen e lëkurës dhe shtresës së saj.

Fructo-oligosaccharides
2 / 5
Fructo-oligosaccharides

Duke shtuar frukto-oligosakaride (FOS) në recetë, rritja e baktereve të mira stimulohet për të mbështetur tretjen e shëndetshme.

Yucca
3 / 5
Yucca

Bima Yucca redukton aromën e mbetjeve.

Taurine
4 / 5
Taurine

Përmban mish pule, burim proteinash natyrale të pasura me taurinë shtesë për të garantuar nivelin e duhur për macen tuaj.

Toptha qiemsh
5 / 5
Toptha qiemsh

Përmban fibra natyrale për të ndihmuar në parandalimin e formimit të topave të flokëve në traktin e zorrëve.

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal