Dubbel, 1 pc | Tas i dyfishtë për kafshë shtëpiake i bërë nga plastika e qëndrueshme

50344c
Durable and convenient plastic diner with anti-skid bottom.

1 600,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
easy_to_clean
Lehtësisht e pastrueshme Dishwasher safe

Multi-purpose double bowls

Dubbel is a multi-purpose diner that features two side-by-side cylindrical bowls which can hold different kinds of food and water. It is perfect for feeding two pets at the same time or giving your pet their food and water together. The anti-skid bottom makes it more stable and allows it to stay put during mealtime. The high rim of the bowls helps to prevent spillages and keep mealtime clean and tidy. Dishwasher-safe diner easy to clean and sanitize (under 70°C).

Material: ABS plastic.

Dimensions: 300 x 150 x 47.5 mm.

Diameter of each bowl: Ø110 mm.

Capacity: 320 ml.

Lehtësisht i pastrueshëm

Balanced diet and high quality ingredients

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal