Dämpa Lotion, 500 ml | Locion parandalues ​​kundër kalbjes dhe kundër krimbit të ziles

30021c
Locion natyral i formuluar për të parandaluar dhe trajtuar ethet e baltës dhe krimbin e ziles tek kuajt, gomarët dhe poni.

5 200,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
natural_composition
Përbërësit natyralë - Nuk përmban produkte sintetike

Ethet e baltës dhe krimbi i ziles

Locioni Dämpa parandalon dhe kuron ethet e ziles dhe baltës te kuajt. Një produkt natyral i bërë vetëm me produkte natyrale. Nuk përmban produkte sintetike.

Produkt për kujdesin e jashtëm për kuajt dhe poni.

PËRBËRJA: vaj borage, vaj luledielli nga bujqësia organike, vajra esenciale të: livandës, rigonit dhe pemës së çajit.

Përbërës natyralë

Conseils d'utilisation

Hapi 1

Aplikoni në zonat e prekura derisa të merret rezultati.

Hapi 2

Përdorni çdo ditë. Rezultati varet edhe nga gjendja dhe shpeshtësia e përdorimit.

Hapi 3

Produkt rreptësisht i rezervuar për përdorim të jashtëm ! Mbajeni larg nxehtësisë. Mbajeni larg fëmijëve.

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal