Këshillë

Bravo L, 150 g | Snacks pa gluten me mish qengji

16017c
Treat-s të buta dhe të shijshme, pa gluten dhe me mish qengji.

420,00 Lekë

(280,00 Lekë* / 100 Gram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
gluten_free
Pa gluten - I përshtatshëm për qen me sistem të ndjeshëm tretës
lamb
Qingj - Me mish qengji si burim i proteinave të cilësisë së lartë

Treat-s në formë kocke

Të buta dhe të lehta për tu përtypur, pa gluten të përshtatshme për qentë me sistem të ndjeshëm të tretjes.

Këto ushqime gjysmë të lagështa janë të lehta për t'u gëlltitur dhe me përmasa të përsosura për t'u përdorur si ushqim stërvitor ose argëtues me qenin tuaj.

Lehtë për t'u mbajtur në xhep. Nuk shpërbëhet për shkak të strukturës së saj të lagësht.

Pa gluten
Qengj

Rekomandime dhe këshilla për të ushqyerit

Duhet të përdoren vetëm si stimulim shtesë për qenin tuaj të dhënë si pjesë e trajnimit, si një shpërblim për sjelljen e mirë, ose thjesht si një trajtim i shijshëm midis vakteve.

Ushqimi si pjesë e një diete të ekuilibruar. Kur i jepni ushqime, zvogëloni vaktin kryesor të qenit tuaj për ta mbajtur atë në një gjendje të dobët dhe aktive.

Mos e ushqeni qenin tuaj me ushqime dhe treat-s njëkohësisht. Përdorimi i tepërt i ushqimeve dhe treats-ave mund të shkaktojë shqetësime gastrike dhe potencialisht të çojë në obezitet te qentë dhe probleme të tjera shëndetësore.

Mbani ujë të freskët në dispozicion gjatë gjithë kohës.

Këshilla për ruajtjen

Para hapjes, produkti duhet të ruhet në kushte të thata dhe të freskëta.

Pas hapjes, mbylleni paketimin pas çdo përdorimi dhe ruajeni në një enë hermetike në kushte të thata dhe të freskëta.

Mbajeni larg nga rrezet direkte të diellit .

Informacione për ushqyerjen

mish dhe derivate shtazore (min. 15% qengji), derivate me origjinë bimore, perime, vajra dhe yndyra, minerale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kägel, S | Lodër për kafshë shtëpiake prej gome në formë koni bowling

Dizajni i veçantë lejon hedhjen dhe kërcimin e lehtë

950,00 Lekë

Boll, S | Top gome që kërcen

E shkëlqyeshme për lojëra tërheqëse që zgjasin

900,00 Lekë

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal