Blanket, S | Batanije e butë prej pellushi për rehati maksimale

51193c
Batanije e ngrohtë dhe komode me përbërje prej leshi.

1 300,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
easy_to_clean
Lehtësisht e pastrueshme - Machine washable
2_sizes
2 madhësi - Small and Extra large

Batanije leshi

Batanije e ngrohtë dhe komode me lesh.

Materiali: 100% Poliester.

Lehtësisht i pastrueshëm
2 madhësi

Udhëzimet e larjes

Lahet në makinë, në 30°C ose më të ulët.

Vendoseni makinën larëse në një cikël për rroba të buta.

Mos përdorni zbardhues me klor, mund të dëmtojë materialin.

Thajeni normalisht, në temperaturë të ulët.

Hekurosni në temperaturë të ulët.

Madhësitë e disponueshme

I vogël

Gjatësia 90 cm, Lartësia 60 cm

Shumë i madh

Gjatësia 150 cm, Lartësia 100 cm

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal