Blank, 200 ml | Shampo e butë me ekstrakt hops

300201c
Shampo e zhvilluar posaçërisht për qentë për larje të shpeshta

1 200,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
natural_composition
Përbërësit natyralë - Formulë e butë pa ngjyrues, pa silikon dhe pa paraben
healthy_shiny_coat
Lëkurë & Gëzof - Me ekstrakt të bimës së hopsit për butësi dhe ushqyerje të lëkures

Mbron dhe hidraton

Natyralisht i butë për lëkurën e kafshës suaj, pasi është i formuluar pa ngjyrues, pa silikon dhe pa paraben dhe me një aromë hipoallergjike. I pasuruar me acide yndyrore esenciale natyrale dhe përmban ekstrakt të bimës së hopsit me veti ushqyese.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e qimeve.

PËRMBAN MES PËRBËRËSVE TË TJERË:: bazë pastruese, ekstrakt i bimës së hopit, acide yndyrore esenciale, aromë hipoallergjike, konservues, ujë.

Përbërës natyralë
Lëkurë & gëzof i shëndrithshëm

Rekomandimet

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Mos e përdorni në kafshë të sëmura ose në gjendje shërimi.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni tërësisht me ujë.

Mbajeni larg fëmijëve.

Si përdoret?

Hapi 1

Lagni gëzofin dhe nënshtresën e qenit tuaj tërësisht me ujë të ngrohtë.

Hapi 2

Aplikoni shampon përgjatë shtyllës kurrizore dhe masazhojeni derisa shkuma të depërtojë deri në lëkurë.

Hapi 3

Shpëlajeni mirë me ujë të ngrohtë.

Hapi 4

Më pas thani qenin tuaj me një peshqir ose tharëse flokësh.

Formulë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal