Adult pâté, 400 g | Vakt i balancuar me ginseng dhe ananas të thatë

15010c
Ushqim i shijshëm me mish viçi për qen me nivele normale aktiviteti.

440,00 Lekë

Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
immune_system
Sistemi imunitar - Vitamina dhe antioksidantë të shtuar
no_colourants
Pa ngjyrues - Bërë me përbërës të cilësisë së lartë

Vakt i plotë i ekuilibruar dhe i shëndetshëm

Pâte me mish viçi, ananas dhe xhensen, ushqim i shëndetshëm dhe i plotë i lagësht, me përbërës të përzgjedhur. Pa aromë artificiale, ngjyrues apo konservues të shtuar.

Me vitamina dhe minerale të shtuara për të mbështetur shëndetin e përgjithshëm të qenit. Është shtuar vitamina E, një antioksidant që ndihmon në rritjen e sistemit imunitar.

Fruta dhe barishte të shtuara: xhensen - burim i antioksidantëve natyralë për të mbështetur sistemin imunitar; dhe ananasi - burim i fibrave bimore dhe enzimave tretëse për të mbështetur mirëqenien e zorrëve.

Sitemi mbrojtës
Pa ngjyrues

Shërbim dhe ruajtje

Shërbejeni në temperaturë ambienti.

Pasi të hapet kutia, vendoseni pjesën e papërdorur në frigorifer dhe përdorni brenda 2 ditësh.

Një tas me ujë të freskët duhet të jetë gjithmonë në dispozicion të qenit tuaj.

Rekomandimet për të ushqyerit

Shërbejeni si një vakt të plotë dhe të ekuilibruar më vete. Për racionin ditor shihni tabelën e të ushqyerit. Ndani racionin ditor në 2-3 vakte. Rregulloni racionin ditor sipas kërkesave individuale të qenit, të cilat mund të ndryshojnë për shkak të moshës, mjedisit dhe nivelit të aktivitetit. Nëse e ushqeni si pjesë e një diete të përzier, shmangni ushqyerjen e tepërt duke monitoruar marrjen totale të ushqimit.

Informacione për ushqyerjen

Aditivë ushqyes/kg: 3a672a vitaminë A 2500 IU, vitaminë D3 250 IU, 3a700 vitaminë E 5 mg.

Mish dhe derivate shtazore 80% (mish viçi 14%), derivate me origjinë bimore (xhinsen i thatë 0,5%, ananasi i thatë 0,5%), minerale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Dietë e ekuilibruar dhe përbërës me cilësi të lartë

Vlerësime

Nuk ka komente ende

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal