Rollies, 500 g | Biskota krokante me copëza mishi për qentë

14022c
Të shijshme të pasuruara me vitamina.

800,00 Lekë

(160,00 Lekë* / 100 Gram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
dental_care
Kujdesi dental - Përtypja ruan shëndetin optimal të dhëmbëve
immune_system
Sistemi imunitar - Me vitamina dhe antioksidantë të shtuar

Trajtime me biskota krokante

Roleta të shijshme me copëza mishi në mes, të mbështjellë në një biskotë krokante. Struktura krokante do të ndihmojë në heqjen e tartarit dhe gurëzave të dhëmbëve.

I pasuruar me vitamina A, D dhe E, antioksidantë të rëndësishëm që mbështesin sistemin imunitar të qenit.

Shëndeti dentar
Sistemi mbrojtës

Rekomandime dhe këshilla për të ushqyerit

Racioni ditor:

Racat e vogla: deri në 3 biskota. Racat e mesme: deri në 5 biskota. Racat e mëdha: deri në 9 biskota.

Treats-at dhe dhe biskotat Rollies duhet të përdoren vetëm si stimulim shtesë për qenin tuaj të dhënë si pjesë e trajnimit, si një shpërblim për sjelljen e mirë, ose thjesht si një trajtim i shijshëm midis vakteve.

Kur i jepni ushqime bazë, zvogëloni vaktin kryesor të qenit tuaj për ta mbajtur atë në një gjendje të dobët dhe aktive.

Mos e ushqeni qenin tuaj njëkohësisht me ushqime dhe treats. Përdorimi i tepërt i ushqimeve dhe treats-ave mund të shkaktojë shqetësime gastrike dhe potencialisht të çojë në obezitet te qentë dhe probleme të tjera shëndetësore.

Mbani ujë të freskët në dispozicion gjatë gjithë kohës.

Këshilla për ruajtjen

Para hapjes, produkti duhet të ruhet në kushte të thata dhe të freskëta.

Pas hapjes, mbylleni paketimin pas çdo përdorimi dhe ruajeni në një enë hermetike në kushte të thata dhe të freskëta.

Mbajeni larg nga rrezet direkte të diellit.

Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 5000 IU/kg, vitaminë D3 500 IU/kg, vitaminë E 50 mg/kg; Antioksidantë.

drithëra, mish dhe derivate shtazore, derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale, sheqerna.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Frisbee, 1 pce | Lodër për qen, me formë disku

E shkëlqyeshme për të luajtur me qenin tuaj

700,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

4
Nuk ka komente ende
0%
100%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal