Opus Farm, 12 kg | Kroketa pa drithëra me burime të kufizuara të proteinave shtazore

471620c
Opus Farm është një produkt pa drithëra dhe pa gluten i përshtatshëm për qentë aktivë me sistem të ndjeshëm tretës. Një recetë e pasur me proteina dhe yndyrna, me pak karbohidrate.

9 900,00 Lekë

(825,00 Lekë* / 1 Kilogram)
Disponueshëm në
Sasi
disponueshmëria
Në magazinë Në dispozicion, koha e dorëzimit 1-2 days
grain_free
Pa fara – Patatet dhe bizelet si burim i karbohidrateve
mono_protein
Burime të ulta proteine – Pulë si proteinë e vetme shtazore

E krijuar posaçërisht për qentë e rritur aktivë me sisteme të ndjeshëm tretës

Opus Farm është frymëzuar nga dieta e ujqërve: e pasur me proteina dhe yndyrna, me pak karbohidrate.

Pa farëra
Burime të limituara proteinash

Formula e bazuar në:

Patate
Pulë
Opus Farm është perfekt për:
Product detail icon Qen me ndjeshmëri tretjeje
Product detail icon Qen aktiv
Product detail icon Të gjitha madhësitë e rracave
Informacione për ushqyerjen

Aditivët ushqyes: vitaminë A 17873 IU/kg, vitaminë D3 1624 IU/kg, vitaminë E 500 mg/kg, 3b103 (Hekur) 201 mg/kg, 3b202 (Jod) 3.1 mg/kg, 3b405 (Bakër) 7.5 mg/kg, 3b502 (Magnez) 63 mg/kg, 3b605 (Zink) 108 mg/kg, 3b607 (Zink) 12 mg/kg, 3b801 (Selenium) 0.20 mg/kg, beta-carotene 1 mg/kg, biotinë 1 mg/kg; Antioxidantë: tokoferolet; Aditivë teknologjik: Clinoptilolite me origjinë sedimentare: 10 g/kg.

chicken, potato, dried peas, animal fat, linseed, vegetable fibres, hydrolysed animal protein, yeast, salmon oil, salt, dried whole eggs, fructo-oligosaccharides (0.3%), lecithin, sea algae, rosemary.

shkarko skedarin pdf me tabelën e ushqimit
38.0%
Proteinë
84%
Proteinë shtazore

Përfitimet e të ushqyerit çdo ditë me Opus Farm!

Pa farëra
1 / 6
Pa farëra

Recetë pa drithëra për qentë aktivë me tretje të ndjeshme.

Burime proteine shtazore të limituara
2 / 6
Burime proteine shtazore të limituara

Pula si burim i vetëm i proteinave shtazore.

Karbohidrate të ulta
3 / 6
Karbohidrate të ulta

Karbohidrate shumë të tretshme dhe indeks të ulët glicemik.

Proteina të larta
4 / 6
Proteina të larta

Përmbajtja e lartë e proteinave ndihmon në ruajtjen e masës muskulore.

Yndyrna të larta
5 / 6
Yndyrna të larta

Yndyrë e lartë për më shumë dhe energji shtesë.

Clinoptilolite
6 / 6
Clinoptilolite

Mineral që mbështet qëndrueshmërinë e jashtëqitjes dhe kontribuon në një tretje optimale.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Enë e madhe ushqimore, 1 copë | Enë hermetike me kapacitet 38 L

Mban ushqimin të freskët për më gjatë

5 400,00 Lekë

Pick Up Carrier, 1 pce | Qese e biodegradueshme për të mbledhur mbeturinat dhe jashtëqitjet

Përmban një grep për ta lidhur me zinxhirin ose rripin

300,00 Lekë

Përbërës të ekuilibruar dhe me cilësi të lartë

Vlerësime

5
Nuk ka komente ende
100%
0%
0%
0%
0%

Cilësi e njohur botërore, kujdes lokalCilësi suedeze për kafshët tuaja shtëpiake

1987

Që nga viti 1987 Husse ofron shpërndarje falas në shtëpi të produkteve cilësore për qen dhe mace në të gjithë Evropën.

50+

Produktet Husse janë të disponueshme në mbi 50 vende anembanë globit.

1000+

Mbi 1000 franshizë që këshillojnë dhe ofrojnë produkte në derën tuaj.

Nutritional advice and personal
home delivery for free!

Nuk jeni të sigurt se çfarë ju nevojitet?

Gjeni një vakt të përsosur për kafshën tuaj shtëpiake ose merrni një këshillë nga furnizuesi juaj lokal.

Gjeni furnizuesin lokal